Strategija

Prekės ženklo strategija / Ženklodara

Įvesdami naują prekės ženklą, atnaujindami ar analizuodami egzistuojantį prekės ženklą numatome prekės ženklo strategiją. Tai geras indėlis prekės ženklo kampanijai arba produkto ar paslaugos kampanijos bazei.

idea-groupidea idea-pr


Verslo strategija

Prisidedame prie kompanijos verslo strategijos kūrimo. Išnagrinėjame kompanijos stipriąsias / silpnąsias puses ir tikslus, situaciją rinkoje ir konkurentus, atsižvelgdami į tikslinės grupės poreikius. Kad pasiektume tikslų ir rezultatų, sukuriame veiksmų planą.

idea-group


Komunikacijos strategija

Komunikacijos valdymas yra tęstinis procesas. Juk  geras viešasis įvaizdis ir efektyvūs santykiai su medija glaudžiai tarpusavyje susiję. Visada yra daugiau nei vienas būdas perduoti savo žinutę. Komunikacijos strategija siūlo sprendimus nuo strateginio viešųjų ryšių planavimo iki teisingo turinio, rakurso ir kanalų, kuriais pasieksime tikslinę auditoriją, parinkimo.

idea-pr


Kūrybinė strategija

idea


Skaitmeninės rinkodaros strategija

Perprantame kliento poreikius skaitmeninėje medijoje. Po to nustatome tikslus ir sukuriame visapusišką strategiją, apimančią įvairias skaitmeninės medijos sritis ir integruojame ją su kitais rinkodaros veiksmais.

idea-havas-media idea-havas-digital


Rinkodaros konsultacijos

Išanalizuojame prekės ženklo strategiją, egzistuojančius komunikacijos veiksmus ir medijos kanalų pasirinkimą. Taip pat peržvelgiame esamus reklamos sprendimus ir duodame patarimų, kaip juos pagerinti bei kurį metodą verčiau rinktis ateityje.

idea-groupidea idea-pr idea-havas-digital


Medijos planavimo strategija

Bet kuri investicija į mediją turi generuoti tikrą, kiekybinį rezultatą ir patikinti, kad pasirinktas medijos kanalas buvo būtent tas teisingasis. Kurdami medijos strategijas naudojame unikalius HAVAS MEDIA tyrimus MEANINGFUL BRANDS ir CONNECT. Pastarasis tyrimas leidžia gautus duomenis koreliuoti su specifiniais komunikacijos kanalais.

idea-havas-media idea-havas-digital


Atstovų spaudai strategija

Atstovų spaudai strategija apibrėžia temų ir atstovų spaudai diapazoną kompanijos medijos komunikacijoje. Mūsų paslaugos šioje srityje apima medijos mokymų atstovams spaudai rengimą.

idea-pr