Viešieji ryšiai ir komunikacija

Korporacinė komunikacija

Korporacinės komunikacija apima įmonės tikslus, finansinius rezultatus, įmonės atstovų spaudai komunikaciją, ir užtikrina, kad pagrindinės auditorijos ir partneriai gautų reikiamą informaciją. Pagrindiniai komunikacijos elementai – pristatymų, įmonės publikacijų rengimas, turinio paruošimas ir jo sklaida korporaciniais informacijos kanalais, rėmimo politika. Korporacinė komunikacijos vystymas prasideda nuo komunikacijos audito, po to pagal poreikį seka visapusiškos strategijos kūrimas arba taktinis planavimas bei veiksmų planas.

Siūlome visą paslaugų paketą arba kelis pagrindinius komponentus atskirai.

Mūsų viešųjų ryšių klientus rasite čia.

idea-pr


Kūrybiniai ir kiti tekstai

Veikiančiai socialinės medijos platformai reikia nuolatinės priežiūros ir profesionaliai sudėliotų žinučių bei veiksmų. Tikslinga socialinės medijos jėga gali gerokai sustiprinti visą kampaniją. Be siūlomo kasdienio komunikacijos valdymo įvairiuose socialinės medijos kanaluose, mes kuriame ir socialinės medijos strategijas bei veiksmus, kurie iš tiesų veikia.

idea idea-pr


Krizių komunikacija

Krizių komunikacijos tikslas – veiksminga ir efektyvi parama valdant ir sprendžiant bet kurios rūšies krizę, tinkamų priemonių naudojimas, situacijos valdymas tinkamas žinutes skleidžiant tinkamais kanalais. Žinoma, kad proaktyvumas yra pagrindinis faktorius krizės prevencijai. Užtikriname veiksmingą intervenciją pagal kiekvienos krizės pobūdį, atliekame rizikų auditą, administruojame krizių komunikacijos medijoje mokymus. Klientams užtikriname 24/7 parengtį, o krizei kilus paslaugas pradedame teikti akimirksniu.

idea-pr


Skaitmeninė rinkodaros komunikacija

Skaitmeninė rinkodara yra itin plati sritis, apimanti komunikacijos kanalus daugelyje skirtingų platformų. Vartotojai naudoja daugybę skirtingų prietaisų, skiriasi ir jų lūkesčiai turiniui. Mes sukuriame skaitmeninės rinkodaros komunikacijos strategiją ir atitinkamai adaptuojame kliento žinutę bei turinį.

idea-havas-media idea-havas-digital


Vidinė komunikacija

Vidinė komunikacija yra viena svarbiausių komunikacijos rūšių; organizacijos konkurencingumas, tvarumas ir sėkmė tiesiogiai priklauso nuo to, kaip ji valdoma. Žmonės, atsakingi už kompanijos vertybių, strategijų pristatymą ir viešai atstovaujantys kompanijai yra svarbiausias bet kurios organizacijos turtas. Vidinės komunikacijos trūkumas yra dažna netinkamos verslo strategijos priežastis. Jei informacija kompanijoje neplatinama, bendri tikslai gali tapti nebeaiškūs, o darbuotojų motyvacija susilpnėti. Vidinės komunikacijos tikslas – užtikrinti nuolat vykstantį tikslų keitimąsi informacija remiantis nutartais principais ir naudojant lengvai suprantamą formą. Siūlome vidinės komunikacijos priežiūros paslaugas, mokymus ir strategijos sukūrimą.

idea-groupidea idea-pr


Rinkodaros komunikacija

Dažnai riba tarp viešųjų ryšių ir reklamos miglota. Tačiau akivaizdu, kad viešieji ryšiai gerokai sustiprina reklamos kampaniją. Dėl profesionalios viešųjų ryšių iniciatyvos dažnai kampanijos žinutė tampa prasmingesnė, prekės ženklo istorija įvairesnė ir tai padeda kampanijai patekti į dienos šviesą.

idea-pr


Ryšių su medija valdymas

Ryšiai su medija – viešųjų ryšių ramstis. Geri ryšiai su medija yra gero viešojo įvaizdžio formavimo pagrindas. Profesionalūs ryšiai su medija prasideda nuo strateginių principų išdėstymo. Būtent kruopščiai sumanytas ir kompetentingų ekspertų veiksmų planas duoda laukiamų rezultatų. Pagrindiniai plano komponentai – tikslinės medijos nustatymas, medijos stebėsena, mokymai (įskaitant medijos mokymus, padedančius suprasti medijos veikimo principus ir pritaikymą savo poreikiams).

idea-pr


Interneto medijos komunikacija


Socialinės medijos komunikacija

Veikiančiai socialinės medijos platformai reikia nuolatinės priežiūros ir profesionaliai sudėliotų žinučių bei veiksmų. Tikslinga socialinės medijos jėga gali gerokai sustiprinti visą kampaniją. Be siūlomo kasdienio komunikacijos valdymo įvairiuose socialinės medijos kanaluose, mes kuriame ir socialinės medijos strategijas bei veiksmus, kurie iš tiesų veikia.

idea idea-pr idea-havas-media